Hafıza Teknikleriyle İngilizce düzensiz fiilleri ezberleme setimiz çıktı

Müşterilerimiz tarafından devamlı sorulan ve “Bu seti ne zaman hazırlayacaksınız?” diye hazırlanması bizden beklenen düzensiz fiilleri ezberleme setimizi tamamlandı.

Hafıza Merkezi, İngilizce kelime ezberleme setlerine bir yenisini daha ekledi. Yaklaşık bir senedir üzerinde çalıştığımız İngilizce düzensiz fiilleri ezberleme setimizi tamamladık ve sizlerin istifadesine sunduk.

İngilizcenin klasik tekniklerle en zor ezberlenen ve en çabuk unutulan kelimeleri düzensiz fiillerdir. Bilhassa kelimelerin 2. ve 3. hallerini ezberlemek oldukça zordur. Tabi bütün bu zorluklar ezberi klasik yöntemlerle yapıyorsanız geçerlidir. Eğer hafıza tekniklerini kullanıyorsanız hafıza ilişkisi bölümünü sadece bir defa okuyarak hem İngilizce kelimenin manasını hem de 2. ve 3. hallerini kolayca ezberler ve bir daha asla unutmazsınız.

Tamamen interaktif olan bu setimizde bakın sizler için neler hazırladık:

1- 132 İngilizce düzensiz fiil ezberletiyoruz. Bu fiillerin tamamı İngiliz asıllı hocaların da içinde bulunduğu özel bir heyet tarafından seçildi ve tamamı günlük konuşma fiilleri.

2- Her düzensiz fiilin benzer sesini bulduk ve benzer ses ile manasını ilişkilendirdik. Bu sayede kelimeyi anı ve resim formatına çevirdik.

3- Fiilin ikinci ve üçüncü hallerini de hafıza teknikleriyle ezberletiyoruz.

4- Her kelimeye özel bir animasyon hazırladık.

5- Fiillerin cümlede kullanılışını görebilmeniz için her fiile ait 3 örnek cümle, toplamda 396 örnek cümle kaydettik.

6- Kelimelerin ve örnek cümlelerin telaffuzunu yaptık.

7- Kelime ve cümleler için interaktif testler hazırladık.

Hepsi için sadece 6 saat! Bu set ile düzensiz fiilleri unutmaya son veriyoruz!

Setimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için eğitim setlerimiz bölümüne girebilir ve setimizin Demosunu indirerek inceleyebilirsiniz.